Tehran Heritage tr

Odalar

Picture of Dorm Room

Yurt


Eğer Kendinizi daha sosyal hissediyorsanız, farklı büyüklükte yurtlarımız vardır. Her yatakhanede, değerli eşyalarınızı güvende tutmak için daha fazla mahremiyet, elektrik ve USB çıkışları ve kilitli dolaplar vardır.

Picture of Yurt Room

Ahşap Evler


Biraz mahremiyete ihtiyaç duyan ve daha maceracı olanlar için pansiyonumuza ahşap kulübeler yaptık. Elektrik USB prizleri, güzel pencereler ve çift kişilik veya tek kişilik yataklarla güzel bir şekilde dekore edilmiştir.

Picture of Private Room

Özel


Daha fazla mahremiyet almak istiyorsanız, Özel Odalarımızı da sunuyoruz. Tüm ayrıcalıklar minimal bir tasarıma sahiptir ve çift veya en büyük boy yataklar, kişisel dolaplar içerir ve bazıları kendi özel banyolarına sahiptir.

Picture of Heritage Room

Miras Odaları


Binamızın tadilatını yaparken, bodrum katında su deposu olan gizli bir oda keşfettik. Heritage oda, geleneksel tasarımlı özel en-suite çift kişilik yatak odamızdır.

parallax background

Hakkımızda

Heritage Hostel

Teheran Heritage Hostel, Tahran’ın merkezinde yepyeni bir butik pansiyondir ve mükemmel olanaklar, kusursuz hizmet ve köşedeki kentin en iyileri ile efsanevi bir binada bulunmaktadır.


konum

imkanlar

24 saat resepsiyon ve personel

kapalı devre televizyon

Gel git geçerli

Bedava WiFi

Bedava Dolap

keten çarşaf içinde

gelen ve okuma odası

On-Site Bar & Snacks

kahvaltı dahil

visa ve MasterCard kabul edilir

Bedava bisiklet deposu

Para Transferi ve Döviz Alım Satım


Yakındaki Tarihi Yerler

Negarestan Sarayı

yürüme mesafesi: 6 dakika
mintaksiyle: 2dakika


Iran milli müzesi

yürüme mesafesi: 6 dakika
mintaksiyle: 2dakika


Tahran Pazarı

yürüme mesafesi: 6 dakika
mintaksiyle: 2dakika


Golestan sarayı

yürüme mesafesi: 6 dakika
mintaksiyle: 2dakikaHeritage Hostel

Teheran Heritage Hostel, Tahran’daki en yeni ve en büyük Pansyondır ve hem yüksek hem de özel yatakhaneler sunmaktadır.  Bir sırt çantasıyla ya da hesaplı bir gezgin olun, Pansiyon’da kalmanın tadını çıkaracaksınız.  Yakın zamanda yenilenmiş, Heritage Pansiyon  sadece harika bir yer ve bina değil, aynı zamanda rakipsiz bir hizmet sunuyor.  24 saat hizmet veren bir resepsiyonumuz vardır, bu nedenle bize ihtiyacınız olursa her zaman yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz, güvenliğiniz ve emniyetiniz konusunda da büyük özen gösterdik ve endişelenmenize gerek yok  oda.

Tahran’ın kalbinde yer alan Heritage Pansiyon , Baharestan metro istasyonuna sadece 100 metre uzaklıktadır.  Harika kafe, restoran ve meyve suyu barı seçenekleri yalnızca beş dakikalık yürüme mesafesindedir.  Parlamento, Negaarestan Bahçesi, Ulusal  Müzesi ve Masoudieh Sarayı, Pansiyonamız sadece 8 dakikalık yürüme mesafesindedir.  Heritage Pansiyondan  Tahran Kapalı Çarşı’ya, Golestan Sarayı’na ve Ulusal Mücevher Müzesi’ne yürüyerek 30 dakikadan kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

Yatakhane odalarımızda özel perdeli güzel tasarlanmış ranzalarımız, her odada ayrı dolap, soket ve ışık bulunur. Güzel bir şekilde dekore edilmiş özel odalarda harika mobilyalar ve göz alıcı yatak örtüleri bulunur.  Ortak alanda mükemmel içecek seçenekleri, çay ve muhteşem kahve içeren bir mini bar bulunmaktadır.  Çamaşırhane, ortak mutfak, tesis genelinde ücretsiz WiFi.