Find us in Tehran tr

Temas

 

Bizimle iletişime geçin


Adres

22, Kamal-ol-Molk Sokağı, Baharestan Sq, Tahran, İran Posta Kodu: 1149913311
22 آدرس : میدان بهارستان ، خیابان صفی علیشاه ، خیابان کمال الملک ، پلاک

Telefon numarası

+982191693430

+989903308044

Email

heritageiran@gmail.com

 
 

 

Heritage hostel, Baharestan Meydanı’na ve Baharestan İstasyonu’na yakındır. Kamal-ol-Molk Caddesi’ni, Baharestan Metro İstasyonu’nun hemen dışındaki sokağın başında bulunan heykeli ile bulacaksınız. Kamal-ol-Molk Caddesi, şehrin farklı yerlerine giden ortak taksi ve otobüsleri bulabileceğiniz Baharestan Meydanı’na 100 metreden daha az bir uzaklıktadır. 22 numaralı Kamal-ol-Molk Sokağı’nın ortasındayız.


 

Terminal-e-Jonoub’dan (güney terminali)

Terminal-e-Jonub İstasyonu’ndan Emam Khomeini İstasyonu’ndan Tajrish’e doğru Metro Red Line’a gidin. Emam Khomeini İstasyonu’ndan Baharestan İstasyonu’na Farhangsara’ya doğru Hattın Koyu Mavi hattına değiştirin.
Tahran-İstasyon

Beyhaghi Terminalinden (veya Terminal-e-Arjantin)

1.Mosalla Metro istasyonuna taksiyle kısa bir yolculuk yapabilir ve Kahrizak’a doğru Kırmızı Hat ile Emam Khomeini İstasyonu’na gidebilirsiniz. Ardından Koyu Mavi çizgiye Baharestan İstasyonu’na geçin.
2. Hafte-Tir Meydanı’na taksilerle de ulaşabilirsiniz. Hafte-Tir Meydanı’nın güneyinde Baharestan Meydanı’na taksiler vardır.
Tahran-İstasyon

Terminal-e-Gharb’dan (Batı Terminali)

Meydan-e Azadi istasyonundan Shahid Kolahdooz’a, Sadeghiye’den Baharestan istasyonuna doğru Koyu Mavi hattına geçmek zorunda olduğunuz Darvazeh Shemiran İstasyonu’na Metro Sarı hattına girin.
Tahran-İstasyon

Mehrabad Havaalanından

1. Darvaze Shemiran istasyonuna sarı çizgiyi alabilir ve ardından Baharestan İstasyonu’na Dark Blue çizgisine geçebilirsiniz.
2. Havaalanı Taksileri alabilirsiniz.
Havalimanı

İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı’ndan

Havaalanı taksilerini alıyorsunuz. İngilizce’mizin iyi olmaması durumunda adresimizi Farsça (Altta) olarak gösterebilirsiniz. Adres: No 22, Kamal-ol-Molk Sokağı, Safi Alishah Sokağı, Baharestan Meydanı. آدرس : میدان بهارستان ، خیابان صفی علیشاه ، خیابان کمال الملک ، پلاک 22
Havalimanı